Ducat Coffee

Sabahların vazgeçilmez bir parçası olan kahve… En özel anların, en güzel günlerin bir parçası olan eşsiz tat… Hayatımızın her zaman en içinde olan, sohbetlerin ve mutlulukların en yakın takipçisi olan o enfes kahveler…
En özel günlerinizde yanınızda olması amacıyla farklı ülkelerin farklı özellikler sahip olan kahvelerini Ducat Coffee ailesi olarak sizler için birleştirdik. 3. nesil kahvelerin kokusu ve lezzeti ile damağınızda bir şölen yaratacak kahve çekirdeklerini sizler için özenli bir şekilde hazırlamaktayız. Ducat kelime olarak altın, gümüş gibi değeri olan ve Avrupa’nın birçok yerinde kullanılan farklı değerlere sahip yabancı bir madeni bir para birimi olarak geçmekte iken, biz de bu değeri, gerçek kahveden gelen mutluluğun hikayesini, her bir kahve çekirdeğine yansıtıyoruz.
 
Yıllardır özelliğini kaybetmeyip farklı tatlar ile şekillenmiş olsa bile herkesin vazgeçilmezi olan bir içecek… Zevklerimiz ve tercihlerimiz farklı olsa da herkesin ortak bir noktada buluştuğu bir konudur kahve. Espresso, filtre kahve ve daha nice farklı lezzetleri ile herkesin ortak noktası olmayı başarmış lezzetleri size sunuyoruz.
Sizler için en özel çekirdeklerin kullanılması ile üretmiş olduğumuz kahvelerimizde, özenle seçilmiş enfes tatları damaklarınız için buluşturuyoruz. Sohbetlerinizin ve hayatınızın her anında yanınızda olmak için bir tık kadar yakınınızdayız.